Good advice

1. Hea plaan

Võta valge paber ja kirjuta kõik oma toredad mõtted üles – märgi sellele oma plaanid ja soovid ning kleebi lisaks fotosid või väljalõikeid ajakirjadest. Riputa see seinale. Nii on sul kogu aeg kõik soovid silme ees ja saad jooksvalt otsutada, mis su plaanidega kohe sobib ja mis jääb hilisemaks teostamiseks. Kapile või mõnele lemmik tootele saad ka hiljem teema kohaseid lisandeid lisada ja nii on kapil kogu aeg uus elu sees.

2. Planeeri tuppa töö-, mängu- ja magamistsoon.

Siis on kõike lihtsam kavandada ja hallata. Arvesta tsoonide planeerimisel kindlasti ka valgusega!

3. Lihtsus on parim!

Vähem erinevaid värve ja selged ning väiksed värvi- lisandid annavad ruumile avarust juurde. Otsusta – mis värv jääb toas põhitooniks, milline annab aksendi/nüansi?

4. Tõhusad panipaigad.

Igale asjale oma kindel koht! Mida nähtavamad ja selgelt arusaadavamad on asjade asukohad, seda suurema tõenäosusega jõuavad asjad õhtul oma kohale tagasi. Panipaik toas peab olema mugav kasutada ja praktiline.

5. Rõõmus ja arenev keskkond!

Väikesed riiulid ja nagid seinal või kapil –  üksteise all või kõrval (näiteks korduv riiulite muster või erinevad värvid) . Loo nähtav asukoht tähtsamatele asjadele. See inspireerib kasutama neid iga päev.

6. Kirjutuslaua ümbrus kujunda käe raadiuse laiuselt hästi mugavalt.

Kitsad või väikesed riiulid seintele, soovi korral magnetpind – et kogu vajalik info oleks kogu aeg silme all. Kui kirjutuslaud paikneb akna all, kasuta planeerimisel külgseina! Hea on paremal pool (vastavalt käelisusele) omada poolavatud kappi mis võib teine kord olla praktilisem kui laua alune sahtlibox. Sahtlites peab kord valitsema, muidu võib olla asjade leidmine sealt isegi keerulisem kui kapist!

7. Hea teada!

Vooditel, mis asuvad kõrgemal (narid) on lihtsam kasutada kummiga lina.

8. Ärge unustage lisandeid!

Lisandid loovad ruumile energiat! Seinal mõned värvilised nagid, fotod või joonistused raamis. Mugav nurgake kus taskud, padjad või kott-tool su elu voodi ümbruses koos mängukardinatega mõnusaks ja põnevaks teeb. Riputage kiik ukselävele ja kuula hetkeks suurte numbritega tiksuvat kella, mis näitab aega sinu enda loodud ruumis. Sinu tuba ongi lahe!

Anname lastele võimaluse kasutada praktilisi asju.Teeme nende maailma põnevaks. Lapsed ja disain on suured sõbrad!