SatursIenākt / reģistrēties EEFILVRUENDESE

EN-747

Ar SUWEM produkti atbilst Eiropas standartam EN-747 tiek pārbaudīta un droša. Ar SUWEM produkti ir TUV / GS sertifikāts. Visas krāsas un beices ir drošībā un sertifikātiem EN71 3.

Jauniešu mēbeles

Suwem produktu klāstā katrs vecāks atradīs savam bērnam atbilstošu produkt. Pie mums atradīsiet visu nepieciešamo: sākot no rakstāmgaldiem līdz drēbju skapjiem. Papildinot istabu ar interesantiem tekstilizstrādājumiem, to var padarīt individuālu un rotaļīgu.

Suwem bērnu mēbeles (bērnu gultas, divstāvu gultas, zīdaiņu gultas)

 A/S "Suwem" ir dibināts 1992. gada 1. septembrī un šobrīd savā nozarē ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Igaunijā. Suwem izstrādā, ražo un pārdod bērnistabu mēbeles no priedes koksnes, ka arī izgatavo mēbeles bērnudārziem un pirmsskolas iestādēm. Papildus bērnu mēbelēm izgatavo arī matračus un tekstila izstrādājumus. Suwem bērnistabu mēbeles eskportē arī uz Latvija, Lietuva, Somija, Zviedrija, Dānija, Ukraina, Vācija, Šveice, Moldova, Spānija, Ķīna un Izraēla. Suwem produktu klāsts ietver: skapjus, kumodes, dažāda augstuma un izmēra bērnu gultas, divstāvu gultas, zīdaiņu mēbeles, zīdaiņu gultas matračus, galdus, bērnu krēsliņi, plaukti, tekstila izstrādājumus utt. Ir izstrādāti mēbeļu komplektu risinājumi zīdaiņu istabas, bērnistabas un pusaudžu istabas iekārtošanai. Suwem mēbeles aug kopā ar bērniem, jo izvēloties kādu no Suwem ražoto zīdaiņu vai bērnu istabu mēbeļu komplektiem, bērnam augot un attīstoties, mēbeles viegli var papildināt un pārvērst par pusaudžu istabu. 

Pievienojies

Pievienojieties mūsu jaunumu saņemšanai un saņemiet uz e-pastu jaunāko informāciju par mūsu precēm, atlaižu akcijām un pārdošanas vietām.

Vārds
E-pasts
Ierakstīt drošības kodu